08.09 2017

Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz”

Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz”

DİLEK MAHALLESİNDE EVİ YANAN AİLENİN YARDIMINA YEŞİLYURT BELEDİYESİ KOŞTU

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Dilek mahallesi Başpınar caddesinde evi yanan mağdur aileyi ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Yangın çıkan iki katlı evde incelemelerde bulunup, ev sahibi Vahap Polat ile Ramazan Gitmez’den yaşanan olayla ilgili detaylı bilgiler alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt Belediyesi olarak elimizden ne geliyorsa her iki aileye yardımcı olacağız. Hiçbir vatandaşımızın aç ve açıkta kalmasına müsaade etmeyiz” dedi.

“MAĞDURİYET YAŞAYAN, ZOR DURUMDA OLAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

"Bizleri teselli eden her hangi bir can kaybının yaşanmamasıdır" diyen Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Dilek mahallemiz Başpınar caddesinde ikamet eden Vahap Polat ve Ramazan Gitmez ile aile fertlerinin ikamet ettiği iki katlı evin ön bahçesinde ekmek pişirildiği sırada rüzgârın etkisiyle çıkan yangında çatı tamamen yanmış, evin iç ve dış kısımlarında ise ciddi hasarlar oluşmuştu. Bizleri teselli eden her hangi bir can kaybının yaşanmamasıdır. Ailemizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ileterek evde gerekli incelemelerde bulunduk. Her iki ailenin acısını hafifletmek ve yalnız olmadıklarını göstermek için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Her iki ailenin de mağduriyetini gidermek için ekiplerimize gerekli talimatları verdik. Belediyemizin Temizlik İşler Müdürlüğüne bağlı personellerimiz şu anda evin çatı kısmında temizlik yapıyorlar ardından diğer çalışmaları da hızlandıracağız. Evimizin  yeniden yapılmasını sağlayıp eşyalarını koyduktan sonra ailemizi tekrar eski günlerine döndürmüş olacağız. Yeşilyurt Belediyesi olarak, zor durumda kalan vatandaşlarımıza gerekli maddi ve manevi destekte bulunmak temel görevlerimizden birisidir. Cenabı Allah böylesine talihsiz olaylardan hepimizi esirgesin, tekrarını bizlere yaşatmasın inşallah. Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

“ZOR GÜNDE YANIMIZDA OLAN BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Yangında evi zarar gören Vahap Polat ve Ramazan Gitmez, “Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a ziyaretlerinden, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz. Yangının çıktığı anda hepimiz çok korktuk zamanında müdahale edilmesiyle her hangi bir can kaybı yaşanmadı, Allah’a ne kadar hamd etsek azdır. Başta Yeşilyurt Belediyesine ve bu zor günlerde bize destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz” Polat, “Hiçbir Vatandaşımızın Aç ve Açıkta Kalmasına Müsaade Etmeyiz”