“Gayretiniz ve Çabanız Her Türlü Takdirin Üzerindedir”

“Gayretiniz ve Çabanız Her Türlü Takdirin Üzerindedir”
Yayınlanma tarihi, 13 Haziran 2018

 

YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR, PERSONELLERLE BAYRAMLAŞTI

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde personellerle bir araya geldi. Başkan Çınar, ''Biz büyük bir aileyiz, özverili ve fedakârca çalışarak Yeşilyurt’u daha fazla büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Sizlerle çalışmaktan onur ve gurur duyuyorum. Personellerimizin gayreti, çabası ve azmi her türlü takdirin üzerindedir.'' dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Beylerderesi Sosyal Tesislerde düzenlenen bayramlaşma törenine Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Belediyenin tüm kademelerinde görev yapan personeller katıldı.

“RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

Personellerin Ramazan Bayramlarını tebrik eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, dört yıllık süreçte hayata geçen bütün yatırımların, hizmetlerin ve uygulanmakta olan sosyal sorumluluk projelerinin halka ulaşmasında büyük emek sarf eden, gece-gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür edip, Ramazan Bayramlarını kutladı.

“BÜTÜN HİZMETLERİN TEMELİNDE SİZİN ALIN TERİNİZ VE EMEĞİNİZ VAR”

Bayramlaşma töreninde ortaya çıkan kardeşlik ve dostluk görüntüsünde emeği bulunan herkese teşekkürlerini sunan Başkan Çınar, “Bayramın heyecanını yaşamak, birbirimize sarılmak, selamlaşmak ve tebessüm etmek için geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma töreninde siz değerli personellerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz çok büyük bir aileyiz, bu ailenin bir parçası olmanın gururunu ve onurunu her zaman yaşadım. Törenimizde sizlerin arasındaki birliktelik, takım ruhu ve kenetlenme görüntüsü bizleri sevindirmiştir. Dört yıl önce 250 personelle çıktığımız milletimize hizmet yolunda şimdi bin 400’e yakın mesai arkadaşımıza ve kardeşimizle birlikte Yeşilyurt ilçemize hizmet etme şerefine ulaştık. Bizim hayat ve çalışma felsefemizde birlikte mesai yapan tüm kardeşlerimiz, aileleri ve çocukları bizler için çok değerli, kıymetli ve büyük bir saygınlığa sahiptir. Yeşilyurt Belediyesinde ekip ve takım ruhu sizin gibi çalışkan kardeşlerimiz sayesinde oluşmuştur. Bundan sonraki hedefimiz hep ileriye gitmek ve halkımıza daha fazla hizmet götürmektir. Bölgemizin en hızlı gelişen, bölgenin gücüne güç katan, yatırımları ve projeleriyle örnek gösterilen Yeşilyurt’ta hayata geçen bütün hizmetlerde personellerimizin gayreti, çabası ve azmi vardır. Birimlerimiz ve iştiraklerimizle birlikte tüm alanlarda iyi organize olup halkımıza kaliteli, verimli hizmetler ulaştırıyoruz. Yeşilyurt’un birlik ve beraberliğine katkı sunan etkinliklerimizin sorunsuz bir şekilde geçmesinde emeği bulunan tüm mesai çalışanlarımızdan Allah razı olsun, iyiki varsınız” dedi.

“SİZLERİN GAYRETİ VE ÖZVERİNİZLE DEĞİŞİM SÜRECİNİ ÇOK HIZLI ATLATTIK”

 311 bin 764 nüfusuyla Malatya’nın en büyük ilçesi Yeşilyurt’un değişim ve dönüşüm sürecinde personellerin ciddi ve titiz çalışmalarının büyük katkısı olduğunu hatırlatan Başkan Çınar,  “ İlçemiz her geçen gün biraz daha gelişiyor ve büyüyor, bu değişimde sizlerin önemli katkısı bulunmaktadır. Yeşilyurt Belediyesinde bildiğiniz üzere bir değişim süreci yaşandı, birlikte çalışmaktan onur duyduğum Sayın Başkanımız Hacı Uğur Polat Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığını devraldı. Başta Hacı Uğur Polat Başkanımız olmak üzere Malatya Büyükşehir Belediyesine geçen tüm arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize başarılar diliyoruz, Rabbim yardımcıları olsun. Çok ani gelişen bu değişim sürecinden hizmetlerimizin ve yatırımlarımızın etkilenmemesi için çok titiz bir çalışma gerçekleştirdik, iyi bir yapılanmayla ilçemizin dört bir tarafında devam eden hizmetlerimizde her hangi bir sıkıntı yaşamadan sürdürmekteyiz. Ramazan Ayı etkinlikleri, seçim dönemi ve saha çalışmalarının hepsinin bir arada olduğu bu dönemde tüm çalışmalarımızı kusursuz ve sorunsuz bir şekilde devam ettiriyor ve yeni projeler üreterek ileriye yönelik hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Rabbim birliğimizi ve dirliğimiz daim eylesin, milletimize hizmet yolunda hepimize güç ve kuvvet nasip etsin. Başta İslam Ümmetinin, tüm vatandaşlarımızın, Malatya ve Yeşilyurtlu tüm hemşerilerimizin, sizlerin ve kıymetli ailelerinizin mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

Konuşmasının sonunda personellere bayramlaşan Başkan Çınar, bayram şekeri ve kolonya hediye etti.