“Hedefimiz Yeşilyurt’u Kalkındırmak, Malatya’yı Büyütmek”

“Hedefimiz Yeşilyurt’u Kalkındırmak, Malatya’yı Büyütmek”
Yayınlanma tarihi, 23 Mayıs 2018

 

BAŞKAN ÇINAR, AK PARTİ İL VE İLÇE TEŞKİLATI İLE MAHALLE TEMSİLCİLERİNİ İFTAR YEMEĞİNDE AĞIRLADI

AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları ile mahalle temsilcilerini iftar yemeğinde misafir eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Bizim temel felsefemiz;  sürekli çalışmak ve üretmektir, bize devredilen hizmet bayrağını sizlerin destekleriyle daha yukarı taşıyacağız.  Yeşilyurt’u kalkındırmak, Malatya’ya daha güçlü hale getirmek için hep birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Beylerderesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine katılan misafirleriyle tek tek tokalaşarak sohbet eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, iftar yemeklerini düzenlemedeki temel amacın kaynaşma ve dayanışma olduğunu ifade etti.

“YEŞİLYURT’TA BİRLİK VE BERABERLİK ÜST SEVİYEDEDİR”

Yeşilyurt’ta Ramazan ayının manevi ikliminin üst seviyede yaşandığını ve ilçedeki kardeşlik ve dayanışma ruhunun çok güçlü olduğunu sözlerine ekleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Ramazan Ayının bereketi ve faziletlerini paylaşmak adına geleneksel hale getirdiğimiz iftar programımıza teşrif eden başta AK Parti İl Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, AK Parti Milletvekili Adayımıza ve AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarına Merkez veya kırsal mahallelerden gelerek bizleri bu özel günde yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“HİZMETLERİMİZE ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ”

Yeşilyurt’ta 7/24 esasıyla millete hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Çınar, “Yeşilyurt ailesi olarak bir bütün ve birliktelik içerisinde her daim dik durarak başta ülkemiz olmak üzere kentimizin ve ilçemizin gelişmesi ve büyümesi için elimizden gelen tüm çabayı sergilemekteyiz.  AK Parti Malatya İl ve İlçe Teşkilatlarıyla bir bütün halinde çalışarak kentimizin ve bölgemizin daha güzel yatırımlara kavuşması için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu alanda da kendini hissettiren aramızda ki birliktelik ruhu, dayanışma ve kardeşlik atmosferi bizim en büyük gücümüzdür. Kurucu Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur Polat’ın Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmesinden sonra AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı, Yeşilyurt Belediye Meclis Üyelerinin oylarıyla şahsıma tevdi edilen Belediye Başkanlığı görevi bizim adımıza onur ve şereftir. Yaşanan değişim sürecinden sonra kendi ekibimizi çok hızlı bir şekilde oluşturup hizmetlerimizi aksatmadan milletimize ulaştırmaya devam etmekteyiz. 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin kaderi açısından çok önemlidir, liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elini güçlendirmek ve seçimlerden zaferle ayrılmasını sağlamak için bizlerde Yeşilyurt’ta hiç durmadan çalışacağız. AK Belediyeciliğin bir temsilcisi olarak milletimizin hizmetinde olmaya aynı kararlılık ve azimle devam edeceğiz. Bizim temel felsefemiz;  sürekli çalışmak ve üretmektir, bize devredilen hizmet bayrağını sizlerin destekleriyle daha yukarılara taşıyacağız.  Yeşilyurt’u kalkındırmak, Malatya’ya daha güçlü hale getirmek için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

“HEM BAŞKANIMIZI SEÇECEĞİZ, HEM DE MECLİSTE ÇOĞUNLUĞU YAKALAYACAĞIZ”

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kâhtalı ise, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a yeni görevinde başarılar diledikten sonra yaptığı konuşmada, “Hacı Uğur Polat Başkanımızın Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmesinden sonra Belediye Başkan Yardımcılığı görevini layıkıyla yerine getiren Mehmet Çınar’ın Yeşilyurt Belediye Başkanlığına seçilmesi hepimizi mutlu etmiştir. Bu güzel akşamda AK Parti ailesini bir araya getiren Belediye Başkanımız Mehmet Çınar ve yeni ekibine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı milletimizin ve siz değerli Malatyalıların destekleriyle inşallah Başkan seçeceğiz. Bunu engellemek adına oyun kuranları da herkes yakından tanıyor ve biliyor.  Kendi milletvekilini kiraya verenlerde var, terör örgütü PKK’nın sözcülüğünü yapanlar da, birde milli iradenin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında duranlar var,  ona hizmet etmek ve ona yol arkadaşlığı yapmak için gayret eden değerli teşkilatlarımız var. 24 Haziran’da Malatya’da yeni bir tarih yazacağız. 24 Haziran’da hem liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan seçeceğiz hem de çok güçlü bir meclisle onun elini güçlendireceğiz. Bizim meselemiz memleket meselesidir, Cumhurbaşkanımızın çıkmış olduğu bu kutlu yolun meselesidir.” dedi.

“24 HAZİRAN’DA YENİ BİR TARİH YAZACAĞIZ”

İftar yemeğinden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini paylaşan AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av.Muhammed Emin Yalçınkaya ise, “Tüm İslam Âleminin ve kıymetli hemşerilerimizin başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan Ayını tebrik ediyorum. Cenab-ı Allah tuttuğumuz ve tutacağımız tüm oruçları, yaptığımız ibadetleri dergâhı izzetinde kabul buyursun inşallah. Yeşilyurt Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Çınar’a yeni görevinde üstün başarılar diliyorum. AK Parti Malatya İl ve İlçe Teşkilatları olarak 24 Haziran seçimlerinden alnımızın akıyla bir kez daha çıkacağız ve yeni bir tarih daha yazacağız” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ 31 MAYIS 2018 PERŞEMBE GÜNÜ MALATYA’YA GELECEK”

AK Parti İl Başkanı Av. İhsan Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mayıs 2018 tarihinde Malatya’ya gelip sevenleriyle hasret gidereceğini ifade etti.

“CUMHURBAŞKANIMIZI MALATYA’YA YAKIŞIR ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi büyük bir coşku ile karşılayacaklarını ve en güzel şekilde ev sahipliği yapacaklarını sözlerine ekleyen Koca, “Bugün gerçekten çok sevinçli ve mutluyum çünkü Yeşilyurt’luyum Yeşilyurt’lularla birlikteyim, AK Parti’liyim AK Parti’lilerle birlikteyim. Bize bu tabloyu yaşatan Yeşilyurt Belediye Başkanımıza en kalbi duygularla şükranlarımı sunuyorum. Rabbim bu huzurumuzu, sevincimizi ve bahtiyarlığımızı daim eylesin, bize güç ve kuvvet nasip etsin. Bu birliktelik ruhumuzla inşallah Cumhurbaşkanımızın da seçimlerde elini güçlendireceğiz. Cumhurbaşkanımız seçim kampanyası kapsamında 31 Mayıs Perşembe günü Malatya’ya teşrif edecekler. Cumhurbaşkanımızı Malatya’ya yakışır ölçülerde ağırlayarak seçimler öncesinde en güçlü desteği vereceğiz.” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine; AK Parti İl Başkanı Av.İhsan Koca, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Milletvekili Adayı Hakan Kâhtalı, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av.Muhammed Emin Yalçınkaya, AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı İsmail Caner Kaymaz, AK Parti Yeşilyurt İlçe Kadın Kolları Başkanı Esin Tanrıverdi, AK Parti İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Mahalle Temsilcileri ile aileleri katıldı.