“Kalite Standartı Yüksek Yollarımız, Gelişen İlçemizin Yüz Akıdır”

“Kalite Standartı Yüksek Yollarımız, Gelişen İlçemizin Yüz Akıdır”

YEŞİLYURT BELEDİYESİ EKİPLERİ, BOSTANBAŞI MAHALLESİNİN ULAŞIM AĞINI GÜÇLENDİRİYOR

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Yeşilyurt’umuzun tüm bölgelerindeki ulaşım ağının standartını yükseltmek, araç ve yaya trafiğinin akıcı ve hızla olması adına yol yenileme ve yol genişletme çalışmalarına farklı bir önem vermekteyiz. Her alanda olduğu gibi alt ve üst yapı hizmetlerinde de farklılığımızı hemşerilerimize hissettiriyoruz.” dedi.

“KALİTELİ VE GÜZEL HİZMETLERDEN DOLAYI NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR”

Bostanbaşı mahallesinin farklı cadde ve sokaklarında devam eden yol genişletme ve sıcak asfalt serimi çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a mahalle sakinleri büyük bir ilgi gösterdi. Mahalle sakinleri, yolların düzeltilmesi ve sıcak asfalt serimi ile daha kaliteli alanlara kavuştuklarını ifade ederken, Mahalle Muhtarı Faik Özbay ise, mahalleye getirilen hizmetlerden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundu.

“HALKIMIZIN MEMNUNİYETİ, TEVECCÜHÜ DAHA FAZLA HİZMET ÜRETMEYE TEŞVİK EDİYOR”

Halkın talep ve ihtiyaçlarını gidermek adına gece gündüz demeden çalıştıklarını ve sürekli hizmet üreten bir anlayışa sahip olduklarını dile getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, gerçekleşen hizmetlerden mahalle sakinlerinin memnun kalmasından ziyadesiyle mutlu olduğunu ifade etti.

“BOSTANBAŞININ PLANLI VE SAĞLIKLI GELİŞİMİ İÇİN TİTİZ ÇALIŞIYORUZ”

Yeşilyurt Belediyesinin her alanda örnek hizmetlerde bulunduğunu hatırlatan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ İlçemizin tüm bölgelerindeki araç ve yaya trafiğini akıcı hale getirmek adına geride bıraktığımız beş yıllık dönemde devasa yatırımlar yaptık. 2014 ile 2019 yılı arasında ki büyük değişim Yeşilyurt’un yakaladığı gelişim seviyesini ortaya koymaya yetmektedir.  Vatandaşlarımıza karşı asla mahçup olmadık, olmayacağız, bugüne kadar verdiğimiz sözlerin hepsini gerçeğe dönüştürdük. Yeni dönemde de aynı anlayışla çalışarak verdiğimiz sözlerden daha fazlasını halkımıza ulaştırmak için hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Çünkü biz işimizi aşk ve sevdayla yapıyoruz, ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Bostanbaşı mahallemizde ilçemizin en hızla gelişen, değişime uğrayan bölgelerin başında gelmektedir. Bu bölgemizin değişim sürecini hızla sürdürmesi nedeniyle bizlerde gerek alt ve üst yapı gerekse de parklar, oyun alanları, fiziki yatırımlar ve diğer hizmetlerimizle bu değişimin daha planlı ve sağlıklı olmasına önem vermekteyiz. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz yaklaşık bir haftadır bu caddemizin yolunu daha güvenli ve sağlıklı hale getirmek için yoğun bir mesai yaptı. Titiz bir çalışma neticesinde yolumuzu tam kaplamalı sıcak asfalt uygulamasıyla modern bir görüntüye ulaştırdık. Gerek konutlar gerekse de iş merkezleriyle oldukça yoğun bir araç ve yaya trafiğine sahip bu bölgemizin ulaşımı daha konforlu hale getirmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ekiplerimiz buradaki yolları açtıktan sonra yolların bakım ve onarımlarını yapıyorlar. Kentimizde alt yapı hizmetleri sürdüren bütün kurum ve kuruluşlarla ortaklaşa çalışıyoruz, alt yapısı tamamlanan yolların sıcak asfaltını ya da sathi kaplamasını yaparak hizmete sunuyoruz. Bostanbaşı mahallemizin gelişim anlamında ilçemizin lokomotifi olan bölgelerin başında gelmektedir. Yeşilyurt Belediyesi olarak ta bu gelişimin daha planlı olması adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.  Konfor düzeyi yüksek, niteliği güçlü, kalite standardı yüksek yollarla Yeşilyurt’umuz her geçen gün daha fazla gelişirken, yakaladığı bu değişim rüzgârıyla birlikte geleceğe artık daha güzel ve mutlu bakıyoruz. Mahalle ziyaretimiz sırasında teveccühünü ve sevgisini eksik etmeyen tüm hemşerilerimize canı gönülden şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum. Bütün hizmetlerimiz halkımızın refah seviyesini yükseltmeye yöneliktir. Gittiğimiz her mahallede gördüğümüz bu sevgi, bizleri daha fazla hizmet üretme noktasında teşvik etmektedir.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 16 Eylül 2019, Pazartesi