“Malatya Türkiye Yüzyılı Yatırımlarıyla Yeniden Ayağa Kalkacak”

“Malatya Türkiye Yüzyılı Yatırımlarıyla Yeniden Ayağa Kalkacak”
Yayınlanma tarihi, 03 Mayıs 2023

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ile birlikte seçim gezileri kapsamında Gündüzbey ve İlyas Mahalleleri ile Yeni Sanayi Sitesini ziyaret etti.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı’nın da yer aldığı ziyaretlerde esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulunup, vatandaşların taleplerini tek tek dinleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan, ‘Türkiye Yüzyılı’ yatırımlarıyla birlikte Malatya’nın yeniden ayağa kalkacağına yönelik umut dolu mesajlar verdiler.

14 Mayıs Seçimlerinin Türkiye’nin istiklali ve istikbali açısından çok önemli olduğunu söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Ülkemizin daha modern ve daha müreffeh bir geleceğe hazırlanması açısından büyük önem taşıyan 14 Mayıs Seçimleri için Yeşilyurt’umuzu karış karış gezerek toplumun tüm kesimleriyle bir araya geliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizi ve şehrimizi daha müreffeh yarınlara hazırlamayı sürdürecek olan AK Kadrolarla birlikte sahadayız ve çok yoğun çalışıyoruz. AK Parti Malatya Milletvekili Adayımız Vahit Atalan ve İlçe Başkanımız Ramazan Yaylacı ile birlikte Gündüzbey ve İlyas Mahallelerimiz ile Yeni Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaflarımız ve mahalle sakinlerimizle hemhal olduk, sohbet ettik ve fikir alış verişinde bulunduk. Vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a duydukları güven hepimizi mutlu etmiştir. İnşallah 14 Mayıs günü bu sandıklara yansıyacak ve kazanan Türkiye ve Malatya olacaktır. Hemşehrilerimizin tercihi belli, kararı nettir.Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız ‘Yaparsa yine AK Parti yapar, yaparsa yine Cumhurbaşkanımız yapar’ diyerek tercihlerinin ne olacağını çok güçlü bir şekilde ortaya koyuyorlar. İşte bu inanç bizi daha güçlü yarınlara taşıyacaktır.” diye konuştu.

“6 Şubat depreminden çok büyük seviyede etkilenen şehrimiz, Türkiye Yüzyılı yatırımlarıyla yeniden ayağa kalkacaktır.” sözleriyle konuşmasına devam eden Başkan Çınar, “ Türkiye Yüzyılı vizyonu gelecek demektir, daha büyük projeler demektir.Malatya işte bu büyük vizyonel projelerden mutlaka nasibi alacak ve şehrimizi işte bu yatırımlarla yeniden ayağa kaldıracağız. Ülkemizin istiklali ve istikbalini oylayacağımız 14 Mayıs seçimlerinde inşallah güzel sonuçlarla ayrılacağız. Vatandaşlarımız istikrar istiyor, esnaflarımız istikrar istiyor. Hemşehrilerimiz Türkiye'de istikrarın, güvenin ve huzurun devamı için 14 Mayıs'ta oylarını kullanarak ülkenin geleceğine yön verecekler.Doğru zamanda doğru adamla yola devam etmekten yana tavır koyan, Cumhurbaşkanımıza her zaman sahip çıkan hemşehrilerimiz ve esnaflarımıza bugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyor, önümüzdeki seçimlerde de yine doğru tercihte bulunacaklarına yürekten inanıyoruz.” diye konuştu.

Seçim gezilerine aralıksız devam ettiklerini söyleyen AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan ise, “Belediye Başkanlarımız, İl ve İlçe Teşkilatından arkadaşlarımızla gece gündüz demeden sahadayız ve seçimlerin ülkemizin geleceği, şehrimizin geleceği için ne önem arz ettiğini en ince detayına kadar anlatmaya çalışıyoruz. Cumhur İttifakına, Cumhurbaşkanımıza ve AK Kadrolara olan güvenlerini bir kez daha bizimle paylaşan bütün hemşehrilerimize ve değerli esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bizler sadece seçim zamanlarında değil her an halkımızla iç içe ve bir aradayız. Her zamanda halkımızın emrinde olduk, bundan sonrada aynı şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Ziyaret ettiğimiz her yerde halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na ve bizlere gösterdiği teveccühü gördükçe üzerimizdeki sorumluluğun daha da arttığını hissediyoruz. 6 Şubat depreminden dolayı çok zor günlerden geçiyoruz ancak bu dönemde daha fazla bir ve beraber olmaya ihtiyacımız var. Hemşehrilerimiz istikrar istiyor, güven ve huzur istiyor. Ülkemizin gelecek vizyonu açısından çok önemli bir seçime gidiyoruz.İnşallah 14 Mayıs’ta sandıklardan büyük bir zaferle ayrılacağız. AK Parti bu halkın partisidir, esnafların partisidir. Türkiye Yüzyılı yatırımlarla birlikte şehrimiz daha fazla kalkınacak ve geleceğe daha umutla bakacaktır. Malatya’ya karşı ayrı bir sevgisi olan Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük ve güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz, bu kutlu mücadelenin parçası olmak bizim adımıza büyük bir gururdur.” diye konuştu.