“Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sevdası Asla Bitmez”

“Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sevdası Asla Bitmez”
Yayınlanma tarihi, 08 Mayıs 2023

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Abdurrahman Babacan ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı, Topsöğüt mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs’taki seçimlerin önemi üzerine sohbet ettiler.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’ye bütün seçimlerde ciddi destek sağlayan Topsöğüt mahalle sakinlerine teşekkürlerini sunarken, “14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılının kadrolarını seçeceğimiz için çok önemli bir seçim zamanından geçiyoruz. Milletvekili adaylarımız arasında yer alan Abdurrahman Babacan’da içimizden biri, inşallah hemşehrilerimizin oylarıyla kendisini Meclise gönderip, bilgisi ve donanımıyla kentimize güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. Meclis’te Sayın Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek için adaylarımızın hepsini seçmemiz gerekiyor. Ülkemiz hemen hemen her gün yeni bir dev yatırımla buluşuyor. İşte bu dev eserlerin, yatırımların ve projelerin devamı için ‘bir oy Cumhurbaşkanımıza bir oyda AK Partiye’ diyerek sandıklara gitmemiz ve oylarımızı istikrardan, huzurdan ve güvenden yana kullanmalıyız.” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlatmak için yoğun bir çalışma döneminden geçtiklerini ifade ederken şunları söyledi; “ Malatya’mız bütün seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına en güçlü desteği veren şehir oldu, bu desteğin 14 Mayıs’ta artarak sandıklara yansıyacağına bizler sonuna kadar inanıyoruz. Ülkemiz çok zorlu bir dönemden geçiyor.Bizlerde milletvekili adaylarımız ve teşkilatımızdaki arkadaşlarla mahalle mahalle gezerek bu seçimin önemini anlatıyoruz. AK Partinin hizmetlerini, Cumhur İttifakının bu ülke için ehemmiyetini ifade etmeye çalışıyoruz. Demokrasi tarihimizin en önemli seçimini yapacağız. Bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açmış olduğu yolda “Türkiye Yüzyılı” sloganıyla hiç durmadan çalışıyoruz. Son 21 yılda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde elde etmiş olduğumuz kazanımları sekteye uğratmak ve her alanda büyüyen ülkemizi resmen kaosa ve eski Türkiye’ye döndürme özlemi çekenlere milletimiz asla izin vermeyecektir. Savunmadan sağlık alanına, teknolojiden barajlara, deprem konutlarından turizme, yollardan doğalgaz ve petrol keşiflerine kadar hayal bile edilemeyen sayısız yatırımı ülkemize kazandıran Cumhurbaşkanımızı bu kutlu mücadelesinde asla yalnız bırakmamalıyız. Elde edilen büyük kazanımları baltalamak isteyenlere fırsat vermemeliyiz. Malatya bu ülkeye sevdalı liderinin arkasında yine dimdik duracaktır. Bu yüzden her zamankinden daha fazla saflarımızı sıklaştırıp milletine sevdalı olan liderimizin yükünü hafifletmeli ve omuzlamalıyız. Topsöğüt mahalle sakinleri de yine tercihini doğrudan ve hakikatten yana kullanıp, Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye olan sevdasını sandıklara yansıtmasını bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin her alandaki büyüme parametrelerinin devamı için 14 Mayıs’ta ki seçim sonuçlarının önem arz ettiğini söyleyen AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Abdurrahman Babacan ise, “Şehirlerimizin ve mahallelerimizin daha modern ve yaşam standartı yüksek bir görüntüye kavuşması için planlanan yatırımlar belli bir program halinde hayata geçiyor. Alt yapı tamamlandıysa diğer üst yapı çalışmaları da mutlaka yapılacaktır. Topsöğüt mahallemizin fiziksel ve sosyal gelişimi için istenilen yatırımlardan haberdarız. AK Parti yeniliklerin ve değişimin partisidir. Vatandaşlarımızın refahı, huzuru ve güvenliği için bugüne kadar kentimizde sayısız yatırım hayata geçti, iletilen talepler mutlaka çözüme kavuşturulur. 14 Mayıs seçimleri bu açıdan önemlidir. Ülkemizin, şehrimizin ve Topsöğüt’ün daha fazla gelişmesi ve yeni yatırımlara kavuşması için verilecek karar, atılacak her oy çok kıymetlidir. Bir taraf ben yapacağım diyor ve 21 yılda verdiği tüm sözleri yerine getirmiş, o zaman doğal olarak şu oluyor ‘ben yapacağım, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır’ diyene güveniyorsunuz, çünkü ortada yaptıkları var. Bir taraf ise her şeyi söylüyor, her şeyi yaparım diyor, sonra seçimden sonraki sabah senin yüzüne bakmıyor. Vatandaşlarımızın bunu bildiğini biz biliyoruz. Seçimlerde kime neden oy verileceğini çok iyi görmek, iyi analiz etmek ve bilinçli bakmak bu açıdan önemlidir.” şeklinde konuştu.