16.04 2017

BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI

BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur POLAT, oy kullanma işleminin başlamasının ardından Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent TÜFENKCİ ile okulları ziyaret etti. Daha sonra Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, eşi ve çocuklarıyla birlikte Sadiye Ünsalan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde oyunu kullandı.

Yeni Yönetim Sistemiyle Ülkemiz Daha Hızlı Gelişecek

Cumhuriyet tarihinde 7. kez referandum için sandık başına gidildiğini ve 16 Nisan seçimlerinin bu referandumlardan en önemlisi olduğu belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat: “Bugüne kadar yoğun bir propaganda süreci yaşandı. İnşallah yeni bir yönetim sistemiyle ülkemiz gelişimini daha hızlı bir şekilde sürdürecektir. 2023 hedefine doğru ilerlerken bütün vatandaşlarımız için güzel bir sonuç çıkmasını bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkan Polat, oyunu kullandıktan sonra Yeşilyurt bölgesinde ki okullarda ziyaretlerini sürdürdü. 

BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI BELEDİYE BAŞKANI POLAT, OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI