Yeşilyurt’a hizmet, onur ve gurur kaynağı

Yeşilyurt’a hizmet, onur ve gurur kaynağı

Modern ve çağdaş şehircilik anlayışı ile her geçen gün daha da gelişen ve teknolojik araçlarla ilçesine hizmet eden Yeşilyurt Belediyesi, araç filosuna kattığı yeni araçlarla hizmet ağını genişletiyor.
Yeşilyurt Belediyesi'nin araç filosuna kattığı finişher bugün kurban kesilerek, dualar edilerek,  asfaltlama çalışmasına başladı. Yakınca Mahallesinde gerçekleştirilen asfalt dökme törenine Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, muhtarlar, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Yapılan araç yatırımının ilçe geneline en iyi hizmeti ulaştırmak amacıyla olduğunun altını çizen Başkan Polat, “Yeşilyurt halkına daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç parkını sürekli geliştireceğiz.   Araç filomuzu her geçen gün güçlendiriyoruz yeni aldığımız Yeşilyurt Belediyesine ait finişherimizle de bundan sonra asfalt dökeceğiz. Sadece kendi finişherimizle dökeceğimiz asfalt ile Yeşilyurt’un yol sorununu çözme imkânına sahip değiliz. Büyükşehir belediyemizden de istifade ediyoruz. Bir yandan bizim kendi araçlarımız çalışırken, diğer taraftan, firmalardan da yaralanacağız. Kendi aracımızla asfalt dökmek Yeşilyurt için ayrı bir onur ve gurur kaynağıdır” dedi. 
“23 İŞ MAKİNASI ALINDI”
Başkan Polat: “23 tane iş makinemizin parasını ödedik. Yaklaşık bunun 12 tanesini teslim aldık. 11 tane aracımızı Devlet Malzeme Ofisi’nde (DMO) süreç içerisinde alacağız. Yeşilyurt Belediyesi’nin gücü iş makineleri ile bağlantılıdır. İş makineleriniz yoksa iş üretme şansınız yok. Hizmet üretecekseniz güçlü iş araçlarına sahip olmanız gerekir. Daha iyi hizmet verebilmek adına göreve İlk geldiğimiz günden beri imkânlarımızı seferber ettik. Bunun yansımaları kısa sürede görülecektir. Daha iyi hizmete verebilmek adına yeni alınan araçlarımız Yeşilyurt’umuza hayırlı olsun” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 30 Eylül 2014, Salı